08.11.2021 | 09:50 Редактор: Искра Ангелова
Контузията на Фати изостри напрежението в

Проблемите с контузиите в "Барселона" създават сериозно напрежение в клуба, пише вестник "Спорт". Новият треньор Шави е разговарял с шефа Матеу Алемани по темата, изразявайки своите притеснения. В съблекалнята не са доволни от фитнес треньорите и работата на последните ще се следи под лупа.

Близки до играчите са заявили, че отборът не се подготвя по най-добрия начин и именно това е причината за честите травми. Напрежението ескалирало след поредната контузия на младата звезда Ансу Фати.

Фати откри резултата срещу "Селта" в събота и "Барса" водеше с 3:0 на почивката, но се срина през второто полувреме и галисийци измъкнаха реми 3:3 с гол в 96-ата минута, припомня gol.bg.

Шави държи в клуба да се завърне д-р Рикард Пруна, който работеше на стадион "Ноу Камп" 25 години. В момента медикът е в ОАЕ.