Програмата за Събота 18.11.2017

  • 07:30 Пес патрул - анимация
  • 08:00 Малкият рицар Тренк – анимация, Австрия/Германия, 2015 г; режисьор: Антъни Пауър
  • 09:30 Другото лице на Мадона - филм
  • 10:30 Фамилно – токшоу с Доника Ризова
  • 12:30 Новините ON AIR
  • 13:00 Глухар – криминален сериал
  • 14:00 Жоакина, доня Революция – сериал
  • 15:00 Характери – неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева
  • 15:30 Новините ON AIR
  • 16:00 Светът отвътре - филм
  • 16:30 Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова
  • 17:30 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 19:50 Какво направихме, за Бога? – комедия, Франция, 2014 г.; режисьор: Филип де Шеврон; в ролите: Кристиан Клавие, Шантал Лоби, Ери Абитан, Меди Садун, Фредерик Шо, Нум Диавара, Фредерик Бел, Джулия Пиатон, Емили Кан, Елоди Фонтан и др.
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:00 Одисей - исторически сериал
  • 23:00 Кралицата на пустинята – драма, биографичен, САЩ/Мароко, 2015 г.; режисьор: Вернер Херцог; в ролите: Никол Кидман, Робърт Патинсън, Джеймс Франко, Джей Абдо
  • 01:10 Крийдънс Клиъруотър Ривайвъл – филм
  • 02:10 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 03:00 VIB /п./
  • 03:30 Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 04:00 Колела /п./
  • 04:30 Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 05:30 Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./

Програмата за Неделя 19.11.2017

  • 07:30 Пес патрул - анимация
  • 08:00 Лисицата и детето – семеен, приключенски, Франция, 2007 г; режисьор: Люк Жаке; в ролите: Бертил Нюел Брюно, Изабел Каре, Томас Лалабирте
  • 09:30 Другото лице на Лайза Минели - филм
  • 10:30 Фамилно – токшоу с Доника Ризова
  • 12:30 Новините ON AIR
  • 13:00 Глухар – криминален сериал
  • 14:00 Жоакина, доня Революция – сериал
  • 15:00 VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 15:30 Новините ON AIR
  • 16:00 Светът отвътре - филм
  • 16:30 Авиошоу с Александър Богоявленски
  • 17:00 Колела – автомобилно предаване с Константин Томов
  • 17:30 Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Необичайните заподозрени – недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов
  • 19:50 Колт 45 – екшън, криминален, Франция, 2014 г.; режисьор: Фабрис Дьо Велз; в ролите: Ришар Самел, Жерар Ланвен, Джоуи Стар и др.
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:00 Одисей - исторически сериал
  • 23:00 Лабиринтът на Фавна – трилър, драма, фентъзи, Испания/Мексико, 2006 г.; режисьор: Гилермо дел Торо; в ролите: Ариадна Гил, Серхи Лопес, Марибел Верду, Ивана Бакеро, Алекс Анхуло, Дъг Джоунс
  • 01:00 AC/DC – филм
  • 02:00 Характери /п./
  • 02:30 Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 03:30 Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 04:20 Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 05:20 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./

Програмата за Понеделник 20.11.2017

  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30 Великите - филм
  • 10:30 околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30 Новините ON AIR
  • 13:00 Безценна перла – семеен сериал
  • 14:00 VIB /п./
  • 14:30 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 15:30 Новините ON AIR
  • 16:00 Сърцето на самурая – исторически сериал
  • 16:45 Дивото зове – приключенски сериал, семеен
  • 17:30 Новините ON AIR
  • 17:50 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50 Хрътката: да надушиш престъпление – криминален сериал
  • 21:00 Тялом и духом – криминален сериал
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:00 Гол – спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
  • 23:00 Похитени – сериал, политически трилър
  • 00:00 околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:40 Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 04:40 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 05:40 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./

Програмата за Вторник 21.11.2017

  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30 Великите - филм
  • 10:30 околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30 Новините ON AIR
  • 13:00 Безценна перла – семеен сериал
  • 14:00 Характери /п./
  • 14:30 Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 15:30 Новините ON AIR
  • 16:00 Сърцето на самурая – исторически сериал
  • 16:45 Дивото зове – приключенски сериал, семеен
  • 17:30 Новините ON AIR
  • 17:50 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50 Хрътката: да надушиш престъпление – криминален сериал
  • 21:00 Тялом и духом – криминален сериал
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:10 Ликвидация – криминален сериал
  • 23:00 Похитени – сериал, политически трилър
  • 00:00 околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:40 Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:40 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 05:40 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./

Програмата за Сряда 22.11.2017

  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30 Великите - филм
  • 10:30 околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30 Новините ON AIR
  • 13:00 Безценна перла – семеен сериал
  • 14:00 Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 14:30 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 15:30 Новините ON AIR
  • 16:00 Сърцето на самурая – исторически сериал
  • 16:45 Дивото зове – приключенски сериал, семеен
  • 17:30 Новините ON AIR
  • 17:50 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50 Хрътката: да надушиш престъпление – криминален сериал
  • 21:00 Тялом и духом – криминален сериал
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:10 Ликвидация – криминален сериал
  • 23:00 Похитени – сериал, политически трилър
  • 00:00 околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:40 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 04:40 Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 05:40 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./

Програмата за Четвъртък 23.11.2017

  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30 Великите - филм
  • 10:30 околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30 Новините ON AIR
  • 13:00 Безценна перла – семеен сериал
  • 14:00 Колела – автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 14:30 Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 15:30 Новините ON AIR
  • 16:00 Сърцето на самурая – исторически сериал
  • 16:45 Дивото зове – приключенски сериал, семеен
  • 17:30 Новините ON AIR
  • 17:50 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50 Хрътката: да надушиш престъпление – криминален сериал
  • 21:00 Тялом и духом – криминален сериал
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:10 Ликвидация – криминален сериал
  • 23:00 Похитени – сериал, политически трилър
  • 00:00 околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:40 Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:40 Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 05:40 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./

Програмата за Петък 24.11.2017

  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:20 Българско военно чудо - филм
  • 09:30 Великите - филм
  • 10:30 околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30 Новините ON AIR
  • 13:00 Безценна перла – семеен сериал
  • 14:00 VIB /п./
  • 14:30 Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 15:30 Новините ON AIR
  • 16:00 Сърцето на самурая – исторически сериал
  • 16:45 Дивото зове – приключенски сериал, семеен
  • 17:30 Новините ON AIR
  • 17:50 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50 Хрътката: да надушиш престъпление – криминален сериал
  • 21:00 Тялом и духом – криминален сериал
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:10 Време за кино класика: Лолита – драма, романтичен, САЩ/Франция, 1997 г.; режисьор: Ейдриан Лайн; в ролите: Доминик Суйн, Сюзън Шепърд, Кейти Редин, Джеръми Айрънс, Мелани Грифит, Франк Лангела
  • 00:30 околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:30 Опорни хора с Ганиела Ангелова /п./
  • 04:00 Характери /п./
  • 04:30 Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
  • 05:30 Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 06:30 Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./

Програмата за Събота 25.11.2017

  • 07:30 Пес патрул - анимация
  • 08:00 Рицарят Ръждивко – анимация, Германия, 2014 г; режисьор: Томас Боденщайн
  • 09:30 Другото лице на Елизабет Тейлър - филм
  • 10:30 Фамилно – токшоу с Доника Ризова
  • 12:30 Новините ON AIR
  • 13:00 Глухар – криминален сериал
  • 14:00 Жоакина, доня Революция – сериал
  • 15:00 Характери – неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева
  • 15:30 Новините ON AIR
  • 16:00 Светът отвътре - филм
  • 16:30 Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова
  • 17:30 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 19:50 Елена – драма, Русия, 2011 г.; режисьор: Андрей Звягинцев; в ролите: Владимир Гарин, Иван Добронравов, Константин Лавроненко
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:00 Одисей - исторически сериал
  • 23:00 Скривалище за наркотици – трилър, САЩ, 2012 г.; режисьор: Едуардо Родригез; в ролите: Долф Лундгрен, Бряна Евиган, Шон Ферис, Джон Уертас, Алиша Ош, Лорънс Търнър
  • 00:40 Металика – филм
  • 01:40 Характери /п./
  • 02:10 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 03:00 VIB /п./
  • 03:30 Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 04:00 Колела /п./
  • 04:30 Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 05:30 Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./

Програмата за Неделя 26.11.2017

  • 07:30 Пес патрул - анимация
  • 08:00 Омагьосаното езеро – фентъзи, Франция, 2011 г.; режисьор: Клод Нуридсани и Мери Перену; в ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Денис Подалид и др.
  • 09:30 Другото лице на Арнолд Шварценегер - филм
  • 10:30 Фамилно – токшоу с Доника Ризова
  • 12:30 Новините ON AIR
  • 13:00 Глухар – криминален сериал
  • 14:00 Жоакина, доня Революция – сериал
  • 15:00 VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 15:30 Новините ON AIR
  • 16:00 Светът отвътре - филм
  • 16:30 Авиошоу с Александър Богоявленски
  • 17:00 Колела – автомобилно предаване с Константин Томов
  • 17:30 Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Необичайните заподозрени – недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов
  • 19:50 Стейтън Айлънд – криминален, САЩ/Франция, 2009 г.; режисьор: Джеймс Демонако; в ролите: Итън Хоук, Винсент Д‘Онофрио, Сиймур Касъл, Джилиан Никълсън, Денис Албанийс, Лин Коен
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:00 Одисей - исторически сериал
  • 23:00 Левиатан – драма, Русия, 2015 г.; режисьор: Андрей Звягинцев; в ролите: Алексей Серебряков, Елена Людова, Роман Мадианов
  • 01:20 Адел – филм
  • 02:10 Характери /п./
  • 02:40 Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 03:40 Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 04:40 Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 05:40 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./