Благой Иванов – Багата продължава с подготовката за следващия си сблъсък в октагона на UFC.
Боецът сподели фотос в социалните мрежи, на който позира в клетката, заедно с американския състезател Джон Меркурио, който е част от Белатор. Двамата проведоха спаринг в спортния комплекс в Хънтингтън Бийч в Калифорния.
Още по темата
Очаква се Багара да се завърне в октагона в края на настоящата или началото на следващата година. В момента той се намира на 14 позиция в ранглистата на UFC при най-тежките.
Четете повече по темата в Boec.bg
Снимка: Instagram
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Трима затворници убиха осъден за смъртта на дете във Великобритания (ВИДЕО)
Рекорд в Австралия: Спипаха 2,7 тона кокаин на стойност €500 милиона
Деца паднаха от тротинетка през нощта в Ловеч
Радев: Работим за качествена промяна в икономическия климат
5 често задавани въпроса към кардиолога
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Защо все още не сме открили извънземни? Три възможни обяснения
Мъск възражда идеята за антиматерията: Възможно ли е с този двигател да стигнем до звездите?
Какво да наблюдаваме в небето през юли: Еленова луна, Делта Аквариди, редки планетарни съединения
Неочаквано откритие край Стоунхендж променя представите за древния монумент
Британският премиер подаде оставка
Oще 5 вериги се присъединяват към националната инициатива „Кошница с грижа“
Турист "бере душа" след падане от триметров зид във Велики Преслав
Тъжна вест! Почина известен български политик
БАБХ констатира огнище на шарка по дребните преживни животни
Тръмп се умори за въоръжава съюзниците на САЩ - Южна Корея излиза на сцената
Още пет търговски вериги се включват в инициативата „Кошница с грижа“
ЕЦБ: AI бумът засега има ограничено влияние върху заетостта и заплатите в САЩ
Адвокат: След пет години може да видим хуманоидни роботи в съда