Ния Йотова представи романа си ''Лара'', събрал емоции от многобройните пътувания, живота между Австралия и България, и безстрашни откровения за ролите на съвременната жена.
"Книгата е до 90% автобиографична. Лара е най-добрата възможна версия на Ния, сподели Ния Йотова, която работи в софтуерна фирма, но определя писането като нещо за своята душа.
Започнала е да пише книгата на шега и я определя като вид автотерапия. Цялата книга е свързана със събития от живота ѝ. Повече жени я четат, защото това е женска гледна точка, уточни авторката в "България сутрин".
"Била съм искрена на 1 милион процента за страшно много неща. Надявам се, че ще помогна на хората да бъдат искрени със себе си", отбеляза Ния пред Bulgaria ON AIR и сподели с радост, че има сериозна обратна връзка от читателите.
Книгата е помогнала и в отношенията с нейния съпруг, помагайки му да види себе си и семейството си отстрани, както и да внимава повече в отношението си към Ния.
Радев: Първо трябва да пречупим трендът на растящите цени ВИДЕО
МВР: Внимавайте за фишинг измама със съобщения за неплатени пътни глоби
Атанас Пеканов: Трябва да спасим парите по ПВУ
ЦИК обяви имената на депутатите, които влизат на мястото на избраните министри
Системен лупус - кои органи може да засегне?
Проф. Иван Дечев: Честото нощно уриниране може да се дължи на доброкачествена простатна хиперплазия, но и на други причини
Витамин D помага, но не на всички
Безплатни прегледи във ВМА-Варна
Нова CRISPR система използва ДНК вместо РНК за откриване на генетични цели
Първата частна индийска ракета Vikram-1 ще бъде изстреляна през юни
Междузвездната комета 3I/ATLAS изчезна от полезрението на астрономите
НАСА тества революционен двигател, който може да отведе хора до Марс
Варна отстъпва на Бургас по брой плажове със "Син флаг"
Променят движението във Варна на 9 май
Новият кабинет провежда първото си заседание
192 места в България нямат нито един жител
Благомир Коцев: Подготвяме нов конкурс за главен архитект на Варна
„Лавена“ ще разпредели брутен дивидент от 0,04 евро на акция
Нов бюджет ще има до месец, а цените ще се овладяват без таван
Собственикът на Sinsay очаква марж на печалбата през първото тримесечие от близо 60%
Компанията за електрически тротинетки Lime подаде документи за IPO