Арестуваха нередовен пътник в столичния градски транспор заради агресия към контрольори.
Още по темата
От Центъра за градска мобилност поясняват, че мъжът се возел в трамвай №8 без билет. Тръгнал да си купува едва когато видял контрольорите.
Те го помолили да слезе, a той избухнал и почнал да ги обижда.
На следващата спирка той слязъл и там са му поискани документите за проверка от полицията.
Пътникът обаче не ги представил, а вместо това отново се нахвърлил с нецензурни думи. Тогава е бил арестуван.
Ще бъде съден за дребно хулиганство.
За първи път евтанизираха дете под 12 години в Нидерландия
Рестарт: Съдът реши делото срещу Петков и Божанов да се гледа по същество
Приятелката на шотландски национал събра всички погледи на Световното
Какво са автоимунните заболявания?
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
SpaceX доминира в космоса и се насочва към изкуствения интелект
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
Любопитно: Земни патогени оцеляват при марсиански условия
Астронавти ще ремонтират роботизираната ръка на МКС в открития космос
Румен Радев: Дефицитът ще бъде доста над 3%
Варненски райони остават без вода днес
Има задържан във връзка с трите трупа в Угърчин
Шофьор с 2,87 промила блъсна три коли в центъра на Варна и размаха пистолет
Шишков за Баба Алино: Държавата не може да си позволи да събори в такъв мащаб незаконно строителство
Социолог: Хората не вярват на институциите, след като не изпълняват обществената си функция
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса „Банка на годината“
ЕС преодоля бюджетен спор, без да разтревожи пазарите или рейтинговите агенции
ЕС готви банкова реформа до 2027 г. с цел да отключи милиарди за инвестиции