Георги Костадинов спира с футбола, става директор в "Левски"

Последният му официален мач ще бъде в понеделник срещу отбора на ЦСКА 1948

20.05.2026 • 14:51 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Георги Костадинов спира с футбола, става директор в
Георги Костадинов спира с футбола, става директор в "Левски"

"Левски" обяви, че от края на месец май Георги Костадинов ще заеме поста на спортен директор в клуба.

Ето какво написаха "сините":

"ПФК "Левски" информира своите привърженици и представителите на медиите, че от края на месец май Георги Костадинов ще заеме поста спортен директор в клуба.

Той е действащ капитан на представителния отбор и през изминалия сезон се отличиха с професионализъм, характер и отношение, отговарящи на ценностите на "Левски".

Решението е част от дългосрочната стратегия на клуба за изграждане на устойчива спортно-техническа структура, в която хора, свързани с идентичността и духа на "Левски", да имат водеща роля в развитието на клуба.

В качеството си на спортен директор Георги Костадинов ще отговаря за координацията между представителния отбор, спортно-техническия щаб, селекционния процес и развитието на футболния модел на клуба.

До края на сезона Георги Костадинов ще продължи да изпълнява ролята си на капитан на представителния тим. Последният му официален мач ще бъде в понеделник 25.05.2026 г. срещу отбора на ЦСКА 1948.

Ръководството на клуба пожелава още много успехи на Георги Костадинов в новата му роля".

Снимка: Официален сайт на "Левски"


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички