"Интер" разгроми носителя на Лига Европа "Аталанта" с 4:0 в мач от трети кръг на първенството. Нерадзурите вече имат 7 точки и излязоха на първо място в класирането преди останалите срещи от кръга.
Хората на Симоне Индзаги нанесоха два бързи удара в началото на първото и още два в началото на второто полувреме. Всичко започна с автогол на Берат Джимсити още в 3-ата минута, а в 10-ата Николо Барела вкара шедьовър от воле.
След паузата пък се развихри Маркус Тюрам, който вкара две попадения и вече е лидер при голмайсторите с 4 гола от 3 мача до момента. За "Аталанта" това е втора поредна загуба.
Вижте повече във видеото.
Снимка: БГНЕС
Тагове:
Камион помете три коли на пътя Кюстендил - Дупница
Слънчево време ни очаква утре, до 37 градуса
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Хванали с белязани пари шефа на ВиК в Несебър и негов заместник?
Голям ръст на курсистите отчита БМКЦ във Варна
Въвеждат нова задължителна ваксина за децата в България от 1 юли
Бащата на Сияна показа снимка на шофьора, който уби 2 деца и един баща - с телефон в едната ръка и чашка в другата
Зеленски призова Путин да изтегли Русия от Украйна и да направи крачка към мира
Стратегическата автономност на Европа се сблъсква с най-важното изпитание - Русия
Луксозната яхта Orient Express се насочва към нова класа технологични милиардери
Шампионите по реклама на Световното първенство по футбол не са официални спонсори
Кризата в германската автомобилна индустрия се задълбочава