"Селтик" се приближи до триумф с поредна трета титла във Висшата лига на Шотландия. "Зелено-белите" победиха с 2:1 у дома големия си съперник "Рейнджърс" в дербито на 36-ия кръг. Така два мача преди края на сезона имат 6 точки аванс на върха пред "сините".
"Селтик" има 53 титли на Шотландия, докато "Рейнджърс" е с 55 шампионски трофея. "Зелено-белите" могат да си осигурят първото място и на теория още в следващия кръг, когато гостуват на "Килмарнък" на 15 май.
Четете повече в gol.bg.
Какви са плановете Ви за 9 юни?
Снимка: БГНЕС
Тагове:
Петкова: Посоката, в която управляващите тласкат страната, е един омагьосан кръг
В кадър: "Славия" изпрати в последния им път двете деца, загинали на "Тракия"
Никола Цолов отново с триумф във Формула 2
Борисов обяви: ГЕРБ гради алтернативно правителство за деня, в който ще управляваме
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Европейско-китайската мисия Smile достигна работна орбита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
18-годишен шофьор загина в катастрофа
Германия отчете най-топлата си нощ
Какво ще бъде времето в понеделник?
Никола Цолов с четвърта победа във Формула 2
Борисов: При ГЕРБ цяла Европа говореше за финансовата дисциплина на България
Треската за имоти в Дубай се охлажда, но продавачите не свалят цените
Притисната от войната Украйна не просто модернизира енергетиката си, а я изгражда наново
Русия трупа дългове заради все по-големите разходи за войната в Украйна
Валута vs пари: Разликата, която повечето хора не разбират