"Интер" (Маями) разгроми "Орландо Сити", Суарес и Меси отбелязаха по два гола

За Суарес попаденията бяха първи с екипа на "Интер"

03.03.2024 | 10:00 Редактор: Деси Николова

Американският "Интер" (Маями) постигна домакинска победа над "Орландо Сити" с 5:0 в третия си мач от началото на новия сезон в местната Мейджър Лийг Сокър.

Лионел Меси и Луис Суарес отбелязаха по два гола за успеха. "Интер" (Маями) събра 7 точки и оглавява класирането в Източната конференция, докато "Орландо Сити" има 1 точка от два изиграни двубоя.

За Суарес попаденията бяха първи с екипа на "Интер" (Маями) и в кариерата му в Мейджър Лийг Сокър. Уругвайският нападател добави и две асистенции. Той реализира в четвъртата и в 11-ата минута за преднина от 2:0 в полза на домакините.

В 29-ата минута Луис Суарес асистира за гола на Робърт Тейлър за 3:0, пише gol.bg.

Лионел Меси покачи на 4:0 в 57-ата минута, а в 62-ата оформи крайното 5:0 след пас от Суарес.