С гол от дузпа в продължението "Етър" измъкна точка от ЦСКА 1948

Двата отбора завършиха 1:1

18.02.2024 | 14:49 Редактор: Вяра Димова

"Етър" и ЦСКА 1948 завършиха 1:1 в ранния неделен мач от програмата на efbet Лигата. И двете попадение паднаха през втората част, като Педриньо изведе "червените" напред, а в добавеното време Иван Василев изравни за домакините от дузпа за нарушение срещу резервата Ловре Кнежевич.

В 50-ата минута гостите от София откриха резултата. Стив Фуртадо започна атака, която премина през Талис отдясно, а той подаде на Педриньо, който на скорост и без забавяне засече топката в долния десен ъгъл на вратата на Мартин Величков.

В последната минута на редовното време бе отсъдена дузпа за тима от Велико Търново. Новото попълнение на "виолетовите" Иван Василев хладнокръвно вкара с удар в долния десен ъгъл, докато Даниел Наумов се хвърли вляво.