Унгарци от втора дивизия обърнаха "Левски" в Турция

Николай Костов пусна експериментален състав срещу "Вашаш"

17.01.2024 | 17:32 Редактор: Искра Ангелова

"Левски" започна с фалстарт зимната си подготовка. "Сините" загубиха с 2:3 от втородивизионния и някога славен отбор на "Вашаш" в Белек.

Хората на Николай Костов поведоха с 2:0 чрез Вандерсон Цунами (15) и Илиян Стефанов (50), но допуснаха обрат.

Кристоф Хинора (59) изравни след грешка на Пламен Андреев, в 70-ата минута Себастиен Ириг-Фаркаш изравни. Успехът за "Вашаш" донесе Чонгор Пап десет минути преди края.

Неофициален дебют за "Левски" направи новото попълнение Фабио Лима. Следващата контрола на столичани е на 21 януари срещу украинския "Олександрия".

Треньорът на "Левски" Николай Костов пусна експериментален състав, като от първата минута на терена започнаха някои от юношите на клуба, като Дейвид Михалев, Кристиян Йовов и Преслав Бачев.

Снимка: Lap.bg.

1
1 rate up comment rate down comment 0
Гроби Таласъмо
преди 3 месеца
Не си спомням точно коя год. беше 1974, или 1975 -76 На стадион В.Левски български отбор поведе първото полувреме с 3 на 0. Мачът завърши с 5 на 3 за германците....от тогава не стъпвам на стадион. Сигнализирай за неуместен коментар