Лошата серия на Любо Пенев продължава, след като "Берое" удари "Хебър" с 2:1

Успехът за латино "Берое" донесоха Сантиаго Годой и  Карлос Сегундо Пачаме

24.11.2023 | 19:59 Редактор: Ивета Велева
Лошата серия на Любо Пенев продължава, след като

"Берое" (Стара Загора) удари с 2:1 гостуващия "Хебър" (Пазарджик) в откриващия двубой от 18-ия кръг на Първа лига. Така заралии се върнаха на победния път, а хората на Любослав Пенев нямаха късмет в 4 поредни мача.

Успехът за латино "Берое" донесоха Сантиаго Годой и  Карлос Сегундо Пачаме, който заби дебютния си гол с екипа на старозагорци. В този двубой домакините започнаха само с 1 българин в стартовия си състав.

Сантяго Годой откри резултата в 34-ата минута след добавка на спасен удар на Гаврилов. "Берое" изравниха в 54-ата минута с попадение на Ангел Бастунов. Успехът за "Берое" донесе Пачаме в 64-ата минута.

В добавеното време на срещата домакините останаха и с човек по-малко. Сантяго Годой получи втори жълт картон в 3-ата минута от него.

Четете още на: gol.bg

Снимка: lab.bg