Удар по "Барса" преди мача с "Райо Валекано" - Фати е с контузия

18-годишният голаджия изпитва болки в дясното коляно

27.10.2021 • 17:22 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Удар по
Удар по "Барса" преди мача с "Райо Валекано" - Фати е с контузия

Младата звезда на "Барселона" Ансу Фати получи поредна контузия и сега бъде извън терените за неопределено време, съобщиха от стадион "Ноу Камп".

18-годишният голаджия изпитва болки в дясното коляно, които не му позволяват да тренира наравно с останалите, пишат каталунците на профила си в социалната мрежа Twitter.

Сензацията Фати има два гола и асистенция в изиграните от него шест срещи за отбора този сезон. През септември играчът се завърна на терена след 10 месеца в лазарета заради скъсан менискус. Той претърпя серия от операции по време на лечението си, информира gol.bg.

Ансу стартира като титуляр за "Барса" в "Ел Класико" от миналия кръг на Ла Лига, но бе сменен в 74-ата минута на мача, а каталунците загубиха като домакини от "Реал" (Мадрид) с 1:2. Днес подопечните на Роналд Куман гостуват на "Райо Валекано" от 20:00 часа българско време.

Снимка: БГНЕС

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички