Нулево равенство между ЦСКА и "Пирин" в контрола в Благоевград

Домакините удържаха цял мач натиска на "армейците"

29.01.2021 | 15:25 Редактор: Тодор Петров

"Пирин" и ЦСКА не се победиха в приятелска среща на стадиона в Благоевград - 0:0. Гостите от София имаха преимущество в срещата, но така и не успяха да се отбележат във вратата на "орлетата".

Впечатление с играта си остави Адалберто Пеняранда, който бе критикуван от "червените" фенове в редките моменти, в които получаваше шанс за изява през есента. Едно от най-чистите положения за ЦСКА пък изпусна Георги Йомов в 35-ата минута.

През второто полувреме Бруно Акрапович направи няколко смени в отбора на "армейците", но и те не доведоха до промяна на резултата. В самия край на мача последователно Антов и Кери можеха да се разпишат, но при първия случай топката профуча покрай гредата, а при втория вратарят на домакините спаси.