Луди празненства в Севиля заради трофея от Лига Европа

Фенове на тима излязоха по улиците и ликуваха

22.08.2020 • 19:03 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Празненствата в Испания започнаха веднага след последния съдийски сигнал на финала на Лига Европа. Въпреки пандемията от коронавирус, феновете на "Севиля" излязоха по централните улици и площади в испанския град, за да отпразнуват трофея.

Привържениците пяха, танцуваха и ликуваха с импровизирана купа по подобие на тази, която футболистите спечелиха в двубоя срещу "Интер".

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички