"Локомотив" (Пловдив) "изкъпа" Купата в Черно море (+ВИДЕО)

Футболистите разпространиха видео от радостта си от победата

03.07.2020 • 21:06 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Носителите на купата на България по футбол "Локомотив" (Пловдив) "изкъпаха" трофея в морето. 

Футболистите разпространиха видео от радостта си от победата.

В сряда "Локо" спечели купата за втори пореден път след двубой с ЦСКА. След резултат от 0:0 мачът завърши с дузпи.

Снимка: БГНЕС

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички