Сергей Скрипал и дъщеря му Юлия, които бяха отровени с новичок в британския град Солсбъри в началото на годината, вероятно са мъртви.
Това съмнение изрази живеещата в Русия племенница на бившия руски шпионин Виктория. По думите й от месеци роднините на двамата се опитват да установят неуспешно контакт с тях.
Тя заяви, че след отравянето Скрипал не са ползвали своите банкови карти, позовавайки се на разпространена в медиите информация. Освен това къщата на бившия агент е трябвало да бъде разрушена, за да се елиминират остатъците от химическо оръжие, но това не е случило, твърди племенницата.
Малко след изписването си от болницата, Юлия се появи пред медиите. От този момент нататък с нея и баща й се губи всякакъв контакт.
Ето кой е младият мъж, бутнат от "Лъвов мост" след спор за пари
Вижте къде в София ще спрат водата на 24 юни, сряда
Една жертва след челен сблъсък край Свищов, 28-годишен шофьор се оказа надрусан
"Играта на играчките 5" стартира с над $310 милиона и счупи рекорд
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Пътуване със самолет при запушен нос – как да избегнем болка в ушите?
Астрономи потвърдиха съществуването на трета галактика без тъмна материя
Китай превърна изстрелването на ракети в туристическа атракция
Нито растение, нито гъба: Мистериозен 8-метров организъм е доминирал на Земята
В океана откриха „изгубен град“, който не прилича на нищо друго на Земята
Продължава издаването на заповеди за събаряне на постройки в местността "Баба Алино"
Цените на петрола продължават да вървят надолу
Варна ще бъде домакин на XII Европейска олимпиада по география
Катастрофа с жертва край Свищов
Алжир обърна Йордания на Мондиала
Micron и Anthropic сключиха споразумение за доставка на AI инфраструктура
В бюджета за 2026 г. е залегнал нов ред за финансиране на общинските проекти
Цената на петрола продължава да върви надолу*
Първият трилионер вече е ясен. Но кой ще бъде следващият?