Скандал на откриването на "Евровизия", хвърлиха на земята знамето на РСМ

За фаворити тази година са сочени участниците от Украйна "Калуш Оркестра"

09.05.2022 • 20:18 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Конкурсът "Евровизия" беше открит с бляскава церемония снощи. Тя се състоя в двореца Реджия ди Венария в областта Пиемонте, в Северна Италия. Там звездите дефилираха вместо по червен, по тюркоазен килим. За фаворити тази година са сочени участниците от Украйна "Калуш Оркестра".

Тази вечер в Олимпийския дворец в Торино започва същинската част на конкурса. Тогава ще е първият полуфинал, в който ще се представи и българската група "Intelligent Music Project".

Откриването на конкурса не мина и без провокации - представителката на Северна Македония Андреа Коевска предизвика много недоволни коментари, след като докато се снимаше на церемонията, хвърли знамето на страната на земята.

Снимка: БГНЕС

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
1
0 rate up comment rate down comment 0
Пламен
преди 3 години
Ама господа *** - пърдон демократи исках да кажа - кажете защо го хвърли - ама това май не ви оттърва. Сигнализирай за неуместен коментар
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички