Автомобил помете пешеходци в Санкт Петербург, двама загинаха

Според свидетели колата се е движела с поне 100 км/ч

24.02.2019 • 16:06 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Автомобил помете пешеходци в Санкт Петербург, двама загинаха
Автомобил помете пешеходци в Санкт Петербург, двама загинаха

Двама души са загинали след като автомобил връхлетя върху тротоар в Санкт Перебург тази нощ. 

Други трима са пострадали. 

Според свидетели колата се е движела с поне 100 километра в час. 

Преди да помете пешеходците BMW-то се е блъснало в други два автомобила. След това е разбило витрина на кафене и след 120 метра е спряло на средата на булеварда. 

Загиналите са 40-годишен американец и 39-годишна московчанка. 

29-годишният шофьор е задържан. Той е бил без книжка и редовно е нарушавал правилата за движение. Има неизплатени глоби на стойност 130 евро.

Харесайте ни във Facebook ТУК.


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички