България сутрин

Всеки делник от 9:30 часа
още

Отборът на Стоичков победи "дрийм тима" на "Барселона" в звезден мач в Стара Загора

Събитието бе част от инициативата "Стара Загора - Европейски град на спорта"

21.09.2017 | 07:24 Редактор: Василена Василева
Отборът на Стоичков победи

Приятелите на Христо Стоичков победиха легендите на Барселона с 3:2 в звезден шоу мач, който се игра на стадион "Берое" в Стара Загора.

Събитието бе част от инициативата "Стара Загора - Европейски град на спорта".

Преди години Христо Стоичков бе обещал да направи нещо подобно в града и в крайна сметка зарадва местната публика.

Камата поигра за своите приятели през първото полувреме, а през второто бе част от легендите на Барса - неговият отбор на сърцето, където успя да се превърне в легенда.

Бербатов се отчете с хеттрик, а по този начин демонстрира, че е готов за индийското приключение Керала Бластърс.

Той бе точен в 25-ата и 40-ата минути, но началото на второто полувреме започна силно за легендите на каталунците, които в 41-ата минута намалиха чрез Стоичков, а в 66-ата изравниха чрез Дани Гарсия.

След мача Камата не пожела да даде интервю и подмина журналистите. Не така се отнесоха обаче останалите футболисти, предаде спортният журналист на Bulgaria ON AIR Александър Рангелов.

Снимка: Олег Попов (Bulgaria ON AIR)