България сутрин

Начален часВсеки делник от 9:30 часа
още

Expose ни връщат летните емоции с новата си песен

"Много съм добре" е със свежо и позитивно послание

07.11.2019 • 12:01 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Цвети и Светльо от Expose разказаха за новата си песен "Много съм добре" в сутрешния блок на Bulgaria ON AIR - "България сутрин". Парчето е свежо и провокативно, а текстът е на Марио Михайлов.

Клипът е с морски дъх и е сниман в края на лятото.

"Запазваме лятното чувство с хубавия спомен, с всичко това, което преживяхме и пресъздадохме във видеото", каза Цвети като допълни, че по много естествен начин е направена песента и видеото. 

"Много съм добре" е песен със свежо и положително послание.  

"Трудно е да си казваме, че сме добре, но трябва да си го повтаряме все по-често", сподели Светльо в ефира на Bulgaria ON AIR.  

Дуетът подготвя нова песен. Името ѝ е "No hate" и е вдъхновена от ежедневния негативизъм, който ни залива. Клипът ще е готов до края на ноември и през декември песента ще може да бъде чута. 

Вижте целия разговор във видеото!

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
 


  • Последни
  • Четени
България сутрин виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички