Още по темата
Четвърти ден Лом и четири села в района са без вода. От вчера са в бедствено положение.
Причината е голяма авария на довеждащия водопровод. От "Българския червен кръст" раздават 30 тона минерална вода на местните жителите.
На 15 места са поставени и водоноски. Екипи на ВиК все още възстановяват аварията.
Момиче на 12 години е блъснато от каруца в Старозагорско, в болница е
Обявиха посмъртно Любен Димов-син за почетен гражданин на София
Дудова проговори за самоубийството на Жанет Немет: Излива се много помия, не сме се карали!
“Прогресивна България” предлага Пламен Тодоров за шеф на КПК
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
За първи път откриха древна човешка ДНК по стените на пещера
Кой е астрономът Шарл Месие, създател на каталог на мъглявините
Светът е по-близо до ядрена катастрофа от всякога, предупреждава виден физик
Представиха първия в света теснолинеен влак на водород
Работна група ще предлага алтернативни решения за подобряване на чистотата във Варна
25 души са арестувани при акцията във Варна, петима от тях са общински служители
Оставиха в ареста шофьора, обвинен за катастрофата в Свети Влас, при която загина украинско момиче
„Соколите“ вземат ляв бек от Гьозтепе
Потребителската кошница остава 55 евро
Как използването на AI превръща публиката в съавтор при имерсивното изкуство
Разпродажбите в технологичния сектор потопиха индексите в Азия
Приложението с общинските проекти отпада от бюджета - как ще се финансират те?
Kia разчита на хибридите за глобалния си растеж