Протест пред Съдебната палата след убийството на момче в мол в София

Близки и приятели настояват за справедливост и доживотна присъда за извършителя

30.10.2025 • 17:59 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Протест пред Съдебната палата след убийството на момче в мол в София
Протест пред Съдебната палата след убийството на момче в мол в София

Близки и приятели на момчето, убито в столичен мол, се събраха на протест пред Съдебната палата.

Те настояват за справедливост и доживотна присъда за 15-годишния извършител на престъплението.

Преди дни съдът реши да остави непълнолетния в ареста, след като той намушка свой връстник.

Трагичният инцидент се случи след сбиване в мола, малко преди 19:30 часа в неделя, 19 октомври.

По време на скандала тийнейджърът е бил намушкан с нож.

Жертвата е тренирала вдигане на тежести и според треньора си е било спокойно и кротко момче, но попаднало в среда, оказваща лошо влияние върху него.

Снимка: БГНЕС


  • Последни
  • Четени
1
0 rate up comment rate down comment 0
Здравка Петкова
преди 7 месеца
Докога полицията нищо не прави, а журналистите ще пишат надълго и нашироко новините си?Кога най-накрая в България полицията и отговорните органи ще спрат продажбата на забранени за малолетни алкохол, цигари и енергийни напитки ????????Защо нарочно унищожават децата НИ??????? Сигнализирай за неуместен коментар
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички