Внимание, шофьори: Ограничения и ремонти по ключов участък на АМ "Струма"

Агенция "Пътна инфраструктура" апелира шофьорите да карат внимателно

31.07.2025 • 17:10 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Шофьорите да не предприемат рискови изпреварвания.
Шофьорите да не предприемат рискови изпреварвания.

От утре до 8 август шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост по АМ "Струма" между 10-и и 37-и км в двете посоки, в област Перник поради кратковременни дейности в обхвата на пътя.

От утре - 1 август до 8 август, петък, в интервала от 6:30 ч. до 16 ч. ще се извършва ремонт по отводняването в трасето от 10-и до 19-и км на магистралата. За реализация на дейностите поетапно ще се затварят аварийните ленти в двете платна, като движението ще преминава в активната и изпреварващата ленти без ограничения.

От 1 август до 8 август, във времето от 6:30 ч. до 16 ч. ще се премахва крайпътна растителност. При изпълнение на работите за разполагане на техниката поетапно ще се ограничава достъпа до аварийните ленти в 27-километровата отсечка от 10-и км до п. в. "Долна Диканя" /37-и км/. Трафикът в двете посоки ще преминава в активната и скоростната ленти без ограничения.

Агенция "Пътна инфраструктура" апелира шофьорите да карат внимателно, да спазват правилата за движение и ограничението на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.

Снимка: БГНЕС


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички