Как лента от ключов булевард в София се превърна в паркинг за ТИР-ове

За проблема на бул. "Проф. Цветан Лазаров" сигнализира Диана Русинова

28.05.2025 • 12:51 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Диана Русинова се възмути в социалните мрежи.
Диана Русинова се възмути в социалните мрежи.

На столичния бул. "Проф. Цветан Лазаров" в жк. "Дружба" едната от лентите от години е превърната в паркинг на тежкотоварни с полуремаркета. Това написа директорът на Европейския център за транспортни политики Диана Русинова във Facebook.

"Наглостта стига до такава степен, че редовно се оставят ремаркетата със седмици, а малко по-назад има патрул на полицията, дори и в момента и никой нищо не предприема. Просто си стоят и спират хората за всевъзможни глупости, а днес може и икони да им раздават", допълва тя.

Припомняме ви, че във вчерашния ден Русинова разкри, че към нея е било отправено предложение да оглави Агенция "Пътна инфраструктура", което тя прие. Но малко по-късно транспортният министър Иван Иванов оттегли предложението си.

Във Facebook той заяви, че предложението да заеме поста е направено преди седмица, но тя е отказала с мотив, че "е част от неправителствения сектор и има сериозни ангажименти".

Предложението е дошло през почивните дни чрез SMS.

Снимка: Facebook


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички