"Топъл обяд навреме" отново в центъра на София за всички нуждаещи се

Засега кампанията е предвидена да продължи до 21 декември

07.12.2020 • 14:30 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

На бул. "Витоша" в София за втори път се организира инициативата "Топъл обяд навреме". Всеки ден между 12:00 и 15:00 ч. всички нуждаещи се ще могат да се възползват от обяда. 

Ястията ще бъдат разнообразни, а продуктите ще бъдат закупени от родни производители.

"В рамките на първата инициатива, която сме нарекли "Топъл обяд навреме", успяхме да достигнем до малко над 8000 порции. Инициативата беше по време на първото извънредно положение", каза организаторът Биляна Христова.

Засега кампанията е предвидена да продължи до 21 декември, но ако се удължат противоепидемичните мерки организаторите заявиха, че кампанията също ще бъде удължена.

Вижте още в репортажа на Натанаил Раичков.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички