Засилено е полицейското присъствие на улица "Стефан Караджа" в центъра на София. Изоставен багаж вдигна полицията на крак.
Блокирана е отсечката на улицата от "Дякон Игнатий", където е сградата на Централна поща, до следващата пресечка "Княз Александър І" по протежението на гърба на бившата Телефонна палата.
Има коли на полицията, жандармерията, линейки и пожарни.
По първоначална информация служителите на реда са се отзовали на сигнал за бомба.
Тагове:
Курортите чакат туристи, но туристи няма
Голям пожар избухна в столичния квартал "Надежда" (ВИДЕО)
Росен Христов: Не е време за държавна хранилка
Започва кампанията „Седмица на отворените врати” за туберкулоза
През 2025 година ЕМА има рекорден брой одобрени лекарства според годишния доклад на агенцията
Анизакиаза – паразитоза от суши и сурова риба
Има 4 основни рискови фактора за инфаркт и инсулт
Открит ли е извънземен живот? Какво всъщност мислят учените
„Хъбъл“ засне рояк от галактики
Мъж, изпаднал в клинична смърт, разказва за срещата си с Бог в рая
Учени дават обяснение на странен шум, който милиони хора по света чуват късно вечер
Засилено наблюдение на местата, където се провеждат гонки
ЦСКА 1948 прати футболист под наем в Спартак
Гришо и Иван Иванов ще играят заедно на турнир
Каримански: България трябва да защити надписа "българската азбука" върху евро монетата
Икономист: Ако България свие разходите, процедурата по свръхдефицит може да е кратка
Министърът на туризма: България отчита сериозен спад в международния туристически поток
Защо Европа се дистанцира от Palantir?
Дипломацията вече не е безопасно място за задъхващия се британски премиер