Засилено е полицейското присъствие на улица "Стефан Караджа" в центъра на София. Изоставен багаж вдигна полицията на крак.
Блокирана е отсечката на улицата от "Дякон Игнатий", където е сградата на Централна поща, до следващата пресечка "Княз Александър І" по протежението на гърба на бившата Телефонна палата.
Има коли на полицията, жандармерията, линейки и пожарни.
По първоначална информация служителите на реда са се отзовали на сигнал за бомба.
Тагове:
Николай Попов: В България съществува ПТП мафия
Лукашенко: Народите на Русия, Беларус и Украйна ще бъдат заедно
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Гюров с коментар за бюджета: Гражданите очакваха нещо съвсем различно
Колко часа сън са нужни при децата, според възрастта?
10 заболявания, които могат да повлияят на сексуалния живот
Вкусните и евтини храни, които всички имаме вкъщи – знаем ли с какво са полезни?
Рефлексотерапия – има ли реален ефект?
Астероид ще прелети край Земята този уикенд
Кометата 3I/АTLAS може да е сред най-древните обекти, преминавали през Слънчевата система
Марсоходът на НАСА откри вещество, което е в основата на живота на Земята
Откриха изгубен фрагмент от труд на Архимед: Може да възстанови древно знание
Варненец: Внимавайте по велоалеята срещу Пожарната, че лято с гипс е кофти
Радев за Украйна: Тази война на изтощение, разрушение и опустошение трябва да приключи
Митничари от Варна спипаха контрабандни обекла, хавлии, завивки и над 4500 м плат от Турция
ГЕРБ: Радев ще се извини ли за Бюджет 2026?
Благомир Коцев иска съдействие от районните кметства по казуса “Баба Алино”
Силните продажби на електромобили отслабват натиска за по-ниски стандарти за емисии
Готов ли е Европейският съюз да приеме обратно Великобритания?
Туризъм 2026 - загубени пазари, зависимост от местни туристи, празни хотели
Сделките се забавят, но не и цените: Жилищата у нас продължават да поскъпват двуцифрено