Близо месец по-късно: Хванаха ученици, изтеглили пари от чужда карта

Тийнейджърите си присвоили 200 лв.

18.01.2024 • 15:11 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Близо месец по-късно: Хванаха ученици, изтеглили пари от чужда карта
Близо месец по-късно: Хванаха ученици, изтеглили пари от чужда карта

Разкриха непълнолетни лица от Вършец, изтеглили пари от чужда дебитна карта, без съгласието на собственика ѝ. Деца на 16 и 18 години от Вършец са установени, че са изтеглили 200 лева неправомерно от дебитна карта.

На 24 декември в Районното управление в Берковица е получен сигнал за изчезнало портмоне с намиращите се вътре в него сума от 500 лева, дебитна карта с наличен пин код и лична карта. На същата дата са извършени тегления без знанието и съгласието на собственика.

От проведените оперативно-издирвателни мероприятия са разкрити извършителите на деянието. В Районното в Берковица е заведена преписка и работата по случая продължава. 

Снимка: pixabay


  • Последни
  • Четени
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички