Ученици се млатят пред очите на директора и учителите, полицията разследва

Поредната агресия между деца се разиграва в училищния двор в Брусарци

04.04.2022 • 18:57 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Полицията в Монтана разследва бой между ученици в училището в град Брусарци. 

Десетокласник от училище "Христо Ботев" бързал за час, когато на вратата на сградата се сблъсква с момче от девети клас. Секунди след това по-малкият ученик го догонва на двора и, според думите на директора, започва да му удря шамари.

Към боя се присъединило и друго момче. Разтървал ги учител, който бил наблизо. Едното дете е останало под наблюдение в монтанската болница с мозъчно сътресение.

Боят е заснет от видеокамера в училището, а записите вече са предадени на органите на реда.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички