Феновете на Дуейн Джонсън – Скалата ще бъдат разочаровани да научат, че завръщането му в поредицата "Бързи и яростни" няма да се състои.
В интервю за CNN бившият кечист разкри защо се е отказал от филмите с бързите коли и какво мисли за колегата си Вин Дизел, с когото са в открита война от няколко години. Думите на Джонсън бяха провокирани от публикация, направена през ноември от екранния Доминик Торето, в която той публично моли Скалата отново да се присъедини към "Бързи и яростни". Това обаче никак не се хареса на Дуейн и той нарече всичко това "пример за манипулация".
"Бях доста изненадан от скорошната публикация на Вин. Този юни, когато с него се свързахме чрез социалните мрежи, му казах, че няма да се завръщам към поредицата. Бях категоричен в отговора си и заявих, че винаги ще подкрепям екипа и ще стискам палци всеки един филм да е успешен, но няма начин да се завърна. Говорих и с партньорите си в Universal, които ме подкрепиха, след като разбраха причината", казва Скалата пред CNN.
Джонсън е бил изключително ядосан от факта, че Дизел е използвал децата си и смъртта на Пол Уокър като причина да събере отново стария екип на поредицата. "Преди месеци сме говорили по този въпрос и останах с впечатлението, че той ме разбира", казва още бившият кечист. Признава, че винаги е искал да завърши приключението си с "Бързи и яростни" по най-добрия начин и да остави добро впечатление у публиката.
"За съжаление, този публичен диалог размъти водата. Въпреки това, съм уверен в поредицата и възможността ѝ постоянно да предоставя интересно съдържание на публиката. Наистина желая огромен късмет на бившите си колеги и членове на екипа и се надявам следващите филми да бъдат успешни", завърши Джонсън.
Въпросната публикация, направена от Дизел в Instagram, е адресирана лично до Дуейн. "Скъпи малки братко Дуейн... времето дойде. Светът чака финала на "Бързи и яростни 10". Както знаеш, децата ми ти викат чичо Дуейн. Няма празник, в който да не си разменяме добри пожелания... но времето дойде. Наследството ни чака. Казах ти преди години, че ще изпълня обещанието си към Пабло. Заклех се, че ще стигнем и ще направим най-добрия финал на поредицата, който е десетият филм", пише Вин в социалните мрежи.
Четете цялата статия в tialoto.bg.
Снимка: БГНЕС / Архив
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Шефът на кабинета на Зеленски връща полско държавно отличие
Проданов: Доходите ще растат и ще сме по-богати, но на база това, което сме заработили
Ухапване от маймуна може да е причина за смъртта на актрисата Едже Иртем
БАБХ промени режима на контрол на внасяното у нас мляко
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
След 100 години: Физици обясниха „най-голямата грешка“ на Айнщайн
С какво биха се хранили извънземните на Земята?
В Албания намериха уникално светилище на забравени богове
Откриха нов клас древни космически обекти в Млечния път
Борисов: Българите сами вдигнаха цените, защото нямаше редовно правителство
През летния сезон: Пускат допълнителни места във влаковете
Делян Добрев се оттегли от първата линия на политиката
Райони във и край Варна остават без вода
30 ранени в катастрофи у нас за последните 24 часа
Зеленски предупреди Лукашенко, че има седмица да изтегли руско оборудване от Беларус
Здравното министерство подготвя нови правила за хосписите и палиативните грижи
Дефлацията на рисковата премия при петрола определя търговията на световните стокови борси
Сливането на SpaceX и Tesla ще направи Илон Мъск император