300 бойци от 21 държави се включиха във финалния SENSHI лагер за годината

Сутрешните тренировки на 7 декември ще бележат и официалния край на сезона за 2025 г.

06.12.2025 • 11:59 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
300 бойци от 21 държави се включиха във финалния SENSHI лагер за годината
300 бойци от 21 държави се включиха във финалния SENSHI лагер за годината

В последния за годината тренировъчен лагер на SENSHI, който започна във Варна, се включиха 300 състезатели и емблематични инструктори от 21 държави.

В рамките на четиридневната програма бойците тренират под ръководството на утвърдени имена от световната сцена в кикбокса и киокушин карате.

Сред гост-инструкторите са легендите на К-1 Семи Шилт, Ернесто Хуст, Анди Зауер и Алберт Краус, които водят кикбокс модулите.

Тренировките по киокушин се ръководят от шихан Асен Асенов, сенсей Тариел Николeйшвили, сенсей Захари Дамянов, сенсей Ян Сокуп и сенсей Петър Мартинов.

Първият ден на лагера започна в 8:00 ч. със сутрешни занятия в SENSHI Gym и зала "Черно море", включващи отделни и комбинирани тренировки по кикбокс и киокушин.

В следобедните часове са планирани допълнителни тренировъчни сесии, както и открита тренировка за медии с част от участниците в предстоящата бойна гала SENSHI 29.

Вечерта бойците имаха възможността да присъстват на церемонията "Златен пояс" 2025 – годишните награди на Националната асоциация на бойните спортове.

Събитието се проведе в хотел Ensana Aquahouse в курорта "Св. Св. Константин и Елена".

Лагерът продължава на 6 декември с две тренировъчни сесии, а от 19:00 часа в Двореца на културата и спорта в гр. Варна ще се състои галавечерта SENSHI 29.

Финалът на лагера е предвиден за 7 декември, когато сутрешните тренировки ще бележат и официалния край на SENSHI сезона за 2025 г.

SENSHI 29 се организира със съдействието на Професионалната лига на Световния киокушин съюз (KWU International Professional League), както и със специалната подкрепа на ЗАД "Армеец", MAX Sport, "България Еър", М Кар Груп – BMW дилър и "Св. Св. Константин и Елена Холдинг".

Медийни партньори на SENSHI 29 са Boec.bg и Boec.com, Bulgaria ON AIR, MAX Sport, TrillerTV, Beyond Kickboxing, Gol.bg, Sportal.bg, Dir.bg, Topsport.bg, KWUnion.com, KyokushinКarate.News и Fighto.News.


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички