"Славия" с първа победа за сезона, надигра "Арда" и прати ЦСКА към дъното

"Белите" победиха с 2:0

25.08.2025 • 21:01 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

"Славия" се наложи над "Арда" (Кърджали) с 2:0 в мач от 6-ия кръг на Първа лига.

"Белите" записаха първи успех за новия сезон, с  него пратиха ЦСКА на дъното в класирането.

"Червените" имат равен брой точки - по 3, с последния "Септември", но поне са с малко по-добра голова разлика и само това ги спасява да заемат последната 16-а позиция.

"Славия" пък събра 4 т. и се качи на 13-ата позиция.

От своя страна "Арда" остава с 5 пункта, като в днешния мач игра с мисъл за плейофния реванш от Лигата на конференциите с "Ракув". Поляците имат преднина от 1:0 след първата среща, а реваншът в четвъртък ще се състои в Кърджали.

В следващия кръг на първенството "Славия" приема ЦСКА, а "Арда" приема "Берое".

Вижте повече във видеото.

Снимка: lap.bg


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички