Тимът на "Манчестър Сити" сложи край на серията от три поредни поражения във всички турнири, за да завърши 1:1 у дома с "Евертън" в първия мач от 18-ия кръг на Висшата лига.
"Сити" регистрира трети пореден двубой в Премиършип без успех, като това стана и благодарение на пропусната дузпа от Ерлинг Холанд в началото на второто полувреме.
Бернардо Силва откри за "Сити" в началото на срещата, а малко преди края на първата част Илиман Ндиайе изравни и така оформи крайния резултат.
Четете повече в gol.bg.
Вижте повече във видеото.
Снимка: БГНЕС
Тагове:
"Маркет линкс": 5% спад в доверието към кабинета "Радев"
Костадинов: Вината за този бюджет не е само на Радев
Български Совиньон блан със златни медали на световен конкурс
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Кокцидиоидомикоза – гъбичната инфекция, която имитира пневмония
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Кой е астрономът Шарл Месие, създател на каталог на мъглявините
Светът е по-близо до ядрена катастрофа от всякога, предупреждава виден физик
Представиха първия в света теснолинеен влак на водород
Астероид ще прелети край Земята този уикенд
Костадинов: Ще внесем предложения за друг размер на бюджетния дефицит
Част от варненския квартал "Чайка" осъмна без вода
Шофьорът на ТИР-а, помел две деца на "Тракия" бил заснет да шофира с телефон и кафе в ръка?
Военноморските оркестри на България и САЩ с общ концерт във Варна
Загиналите след земетресенията във Венецуела надхвърлиха 230, ранените са над 4300
Експерт: Най-печеливши ще са IT компании с опит в структуриране на данни
Австралия обмисля по-строго прилагане на забраната за ползване на социални мрежи от тийнейджъри
Цената на петрола се насочва към седмичен спад от около 8%*
Microsoft вдига цените на Xbox за трети път за 13 месеца