Пропадането на "Манчестър Сити" продължи с равенство срещу "Евертън"

Ерлинг Холанд изпусна дузпа и двубоят завърши 1:1

26.12.2024 • 16:44 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Тимът на "Манчестър Сити" сложи край на серията от три поредни поражения във всички турнири, за да завърши 1:1 у дома с "Евертън" в първия мач от 18-ия кръг на Висшата лига.

"Сити" регистрира трети пореден двубой в Премиършип без успех, като това стана и благодарение на пропусната дузпа от Ерлинг Холанд в началото на второто полувреме.

Бернардо Силва откри за "Сити" в началото на срещата, а малко преди края на първата част Илиман Ндиайе изравни и така оформи крайния резултат.

Четете повече в gol.bg.

Вижте повече във видеото.

Снимка: БГНЕС


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички