С гол в продължението на Бруно Фернандеш "Ман Юнайтед" отново вкуси победата

"Червените дяволи" надиграха изключително трудно средняка "Фулъм"

04.11.2023 | 16:38 Редактор: Тодор Петров

"Манчестър Юнайтед" постигна драматичен успех с 1:0 при гостуването си на "Фулъм" в ранния мач от кръга в английската Висша лига. Бруно Фернандеш се превърна в герой за своя тим с гол в 91-ата минута, когато топката малко случайно се озова в него и той стреля в близкия ъгъл на Бернд Лено, за да го преодолее.

През първата част гол на Скот МакТомини бе отменен, благодарение на Хари Магуайър, който игра с топката, докато се намира в положение на засада.

През втората част домакините бяха много по-опасният тим на терена. Вратарят Андре Онана на няколко пъти трябваше да прави спасявания след удари на Вилиан и Перейра. С победата "Манчестър Юнайтед" леко подобрява класирането си поне временно, доближавайки се до петия в таблицата.