В РСМ след мача: Ударите са 15 на 3, трябваше да бием България

Двата отбора завършиха 1:1 в първи мач от Лигата на нациите

03.06.2022 | 08:30 Редактор: Тодор Петров

Северномакедонските медии се обединиха около мнението, че родният им отбор е бил по-добър от България на старта на Лигата на нациите. Двата тима завършиха 1:1 в Разград.

"Само една точка за македонския национален отбор, който според играта, залаганията и статистиката спечели три. Домакините поведоха в 13-ата минута с гол на Десподов при 1:0 за България. Само за пет минути игра през второто полувреме Милан Ристовски отбеляза за 1:1.

Македония продължи с открита игра през второто полувреме, като при изравняването имахме общо 15 удара към вратата, а България – само 3 и отбеляза един гол, за да спечели точка.

Имаше и VAR за дузпа в 94-тата минута заради игра с ръка до тялото на Муслиу, Пигар първо отсъди дузпа, а след това след преглед на видеото промени решението си. Следващият мач за Македония е с Гибралтар на 6 юни, който загуби с 0:4 от Грузия като гост", написа сайтът maskimagazin.faktor.mk, цитиран от "Труд".