След "Барселона": "Айнтрахт" (Франкфурт) ликува и в Лондон

Представителите на Германия са на крачка очертаващ се финал

29.04.2022 | 08:46 Редактор: Ваня Кузманова
След

Големи емоции предложиха двата първи полуфинала в Лига Европа. На "Лондон Стейдиъм" палачът на "Барселона" "Айнтрахт" (Франкфурт) шокира и "Уест Хям", побеждавайки с 2:1, а на "Ред Бул Арена Лайпциг" "РБ Лайпциг" победи опълченците от "Рейнджърс" само с 1:0. Реваншите са след седмица, като засега представителите от Германия са с предимство пред съперниците си и са на крачка от очертаващ се финал между представители на Бундеслигата.

В по-интересния мач в английската столица "чуковете" и "орлите" изиграха много здрав мач с положения и пред двете врати. Гостите от Германия шокираха съперника си с гол още в 50-ата секунда, а 20 минути по-късно хората на Дейвид Мойс изравниха чрез Михаил Антонио, пише gol.bg.

След почивката Дайчи Камада отново смрази публиката на домакините и донесе третата поредна победа като гост за "Айнтрахт" в елиминационната фаза на турнира.