Най-после добри новини в лагера на "Левски"

Защитникът Хосе Кордоба е в добро състояние

06.02.2022 | 14:55 Редактор: Здравко Черкезов
Най-после добри новини в лагера на

Защитникът на "Левски" Хосе Кордоба е в добро състояние, след като напусна играта още в четвъртата минута на контролата с "Динамо" (Киев) в петък.

20-годишният футболист се оплака от силно главоболие веднага беше откаран в болница, където са му направени изследвания, както и тест за коронавирус, който е отрицателен. Най-вероятно става дума за лека настинка на централния бранител.

В събота Кордоба получи пълна почивка от треньорския щаб, но се очаква дори да играе в последната проверка на "сините" в Турция срещу "Верес Ровно" (понеделник, 12:00 часа), информира gol.bg

Преди мача с "Динамо" бранителят не беше пропуснал и минута от контролите на "Левски". До момента той е и голмайсторът на отбора в спарингите в "Белек" с две попадения.

Снимка: Lap.bg