Привържениците на "Берое" се събраха на многоброен протест пред общината в Стара Загора относно ситуацията с клуба и бъдещето му.
В центъра на града се събраха близо 2000 души, като недоволните привърженици поискаха да се намери решение за спасението на старозагорския тим. Феновете поканиха министъра на енергетиката Александър Николов, с когото да бъде обсъден проблемът с финансирането на клуба, но той не откликна на призива.
Както е известно, в последните години ангажимент към финансовата част на заралии имаше от "ТЕЦ Марица-изток 2", но това бе преустановено през последните дни, което усложни икономическата обстановка за клуба.
Снимка: Bulgaria ON AIR
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Лято на морето: Плажовете се пълнят, вече не сме евтина туристическа дестинация
Добри са условия за туризъм в планините
Шофьор заспа зад волана и предизвика тежка катастрофа край Разград
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Ръкопис за крал Артур и Светия Граал отива на търг за 2 милиона долара
Астрономи потвърдиха съществуването на трета галактика без тъмна материя
Китай превърна изстрелването на ракети в туристическа атракция
Нито растение, нито гъба: Мистериозен 8-метров организъм е доминирал на Земята
Престижни награди за ученици от Хуманитарната гимназия във Варна
18 жертви на бруталните жеги във Франция
Излязоха резултатите от пробите на Варненското езеро след открита мъртва риба
Предупреждават туристите за бури в планините
Черно море започна лагера в Трявна с 23-ма футболисти
Свиването на частния сектор в еврозоната се забавя през юни
Европа вижда 6 млрд. причини за въвеждането на нова такса за онлайн купувачите
Тръмп все повече губи подкрепата на европейските си съюзници
Бизнесът: Бюджетът да заложи на ефективни разходи, не вдигане на данъци