Привържениците на "Берое" се събраха на многоброен протест пред общината в Стара Загора относно ситуацията с клуба и бъдещето му.
В центъра на града се събраха близо 2000 души, като недоволните привърженици поискаха да се намери решение за спасението на старозагорския тим. Феновете поканиха министъра на енергетиката Александър Николов, с когото да бъде обсъден проблемът с финансирането на клуба, но той не откликна на призива.
Както е известно, в последните години ангажимент към финансовата част на заралии имаше от "ТЕЦ Марица-изток 2", но това бе преустановено през последните дни, което усложни икономическата обстановка за клуба.
Снимка: Bulgaria ON AIR
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Ето кой е младият мъж, бутнат от "Лъвов мост" след спор за пари
Вижте къде в София ще спрат водата на 24 юни, сряда
Една жертва след челен сблъсък край Свищов, 28-годишен шофьор се оказа надрусан
"Играта на играчките 5" стартира с над $310 милиона и счупи рекорд
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Пътуване със самолет при запушен нос – как да избегнем болка в ушите?
Астрономи потвърдиха съществуването на трета галактика без тъмна материя
Китай превърна изстрелването на ракети в туристическа атракция
Нито растение, нито гъба: Мистериозен 8-метров организъм е доминирал на Земята
В океана откриха „изгубен град“, който не прилича на нищо друго на Земята
Продължава издаването на заповеди за събаряне на постройки в местността "Баба Алино"
Цените на петрола продължават да вървят надолу
Варна ще бъде домакин на XII Европейска олимпиада по география
Катастрофа с жертва край Свищов
Алжир обърна Йордания на Мондиала
Micron и Anthropic сключиха споразумение за доставка на AI инфраструктура
В бюджета за 2026 г. е залегнал нов ред за финансиране на общинските проекти
Цената на петрола продължава да върви надолу*
Първият трилионер вече е ясен. Но кой ще бъде следващият?