"Локо" (Сф) и ЦСКА 1948 си вкараха 4 гола и взеха по 1 т.

"Червените" остават десети с 15 пункта, а "железничарите" са с позиция по-долу със същия брой

28.11.2021 | 17:25 Редактор: Здравко Черкезов

Отборите на "Локомотив" (София) и ЦСКА 1948 не се победиха и завършиха 2:2 в единствения мач от 16-ия кръг на efbet Лига днес.

Освен с четирите гола двубоят ще се запомни и с контузията на главния съдия – Ивайло Стоянов, който се наложи да бъде заменен в заключителните минути с четвъртия рефер Васимир Ел Хатиб.

Резултатът беше открит от Октавио в 16-ата минута. Бразилският халф беше точен от дузпа. Три минути след това обаче Георги Русев изравни с удар отблизо.

В добавеното време на първата част Александър Александров, който записа своя мач номер 100 за Локомотив, направи 2:1. Националът Ивайло Чочев се разписа за 2:2 в 58-ата минута.

Така двата тима взеха по точка, което не променя особено положението им. ЦСКА 1948 остава десети с 15 пункта, а "Локо" (Сф) е позиция по-долу със същия брой.

Снимка: Lap.bg