Една от най-известните българки в Украйна също помага на пострадалите от войната. Марияна Николова се прочува след участие в хитовото там риалити - "Битката на екстрасенсите".
След избухването на войната нейни познати са я потърсили за помощ. Тя е предлагала подслон и контакти на българи, готови да помогнат. За съжаление обаче Марияна не вижда краят на конфликта скоро.
"Ще се появят много болести, хората ще изнемогват, няма да имат достъп до вода и нормални условия на живот. Конфликтът ще нарасне до много по-голяма степен. Крайният етап е след 3-4 години. Те сами ще почнат да си помагат руснаци и украинци", казва Марияна Николаева.
И добавя, че отговорните фактори в конфликта са решили да се борят до последно. А Владимир Путин има голяма вина, че не е успял да обясни исканията си по-рано – страхува се, но няма да отстъпи. Световен конфликт няма да има.
"Ще се появи нов съюз. Ще има споразумения на база Русия и Украйна както и между Русия и Европа", сподели екстрасенсът.
А икономиката на България ще спечели от бежанския поток.
"Ще има по-висок стандарт, голям подем за България. Тъй като повечето са специалисти медици, инженери, професиите им дават шанс да работят и да се развиват пълноценно в нашата страна", предвижда Марияна Николаева
Освен че не очаква икономическа криза, не прогнозира и нови избори у нас.
"Реално погледнато ще има промени в кабинета, но избори - не. Министрите в момента някак си все още не могат да се ориентират. Не смятам, че ще тръгнат да крадат или да правят постъпки против страната", каза още екстрасенсът.
Не изключва обаче промяна във взаимоотношенията между управляващи и опозиция.
"Бойко Борисов така или иначе пак си е на власт, независимо от поста му. Неговото мнение, отношение е отстрани, но ще окаже влияние на цикъла, в който се движим. Но ще има обединение", коментира Николаева.
Според нея сегашната ситуацията у нас предполага рокади във властта и промени в различни сектори. Ще има протести, които ще мобилизират сегашните управляващи.
Надцени ли се Путин или подцени Украйна и Запада?
Вижте повече в репортажа на Виолета Манчева.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Индийска анимация: Путин и Моди се возят на мотор и крадат шапката на Тръмп ВИДЕО
Как да общуваме ефективно с партньора?
Провежда се спасителна операция край Ахтопол заради кораба Kairos
Новата реалност: Битка на дронове за небето над Украйна
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Съоснователят на Neuralink стартира проект, който може да промени човешката еволюция
Роботът Optimus е усвоил бягането, движейки се почти като човек
Открита е уязвимост в механизма за възстановяване на ДНК на раковите клетки
Blue Origin представи проектиран с AI източник на енергия за Луната
Оперираха Здравко от "Ритон"
Изтеглиха жребия за световното по футбол през 2026 г. Вижте всички групи
Спасители във Варна извадиха немска овчарка от 25-метров кладенец
Проблемите с водата в Аврен продължават
През 2024 г. България e сред най-засегнатите държави в ЕС от горски пожари
Всяко второ предприятие у нас разполага със собствен уебсайт
Гръцкият парламент одобри покупката на ракетни системи за 650 млн. евро от Израел
Съд в Истанбул е удължил мярката за задържане на бившия кмет на Истанбул
Шест страни от ЕС, сред които и България, искат смекчаване на правилата за автомобилите с ДВГ
преди 2 години
преди 3 години
преди 3 години