Медицинска сестра издъхна внезапно след ваксинация с Pfizer

Жената е работила в института по онкология в Порто

04.01.2021 | 20:10 Редактор: Искра Ангелова
Медицинска сестра издъхна внезапно след ваксинация с Pfizer

Медицинската сестра Соня Асеведу издъхна внезапно след ваксинация срещу коронавируса с препарата на Pfizer и BioNTech, пише "Взгляд", като се позовава на публикации в британските медии.

Жената е работила в института по онкология в Порто. Тя умира 48 часа след ваксинацията.

Според бащата на Асеведу жената нямала здравословни проблеми. Той каза, че след инжекцията дъщеря му нямала странични ефекти. Ще бъде извършена аутопсия, за да се установи причината за смъртта на лекарката, предава "Фокус".

Съобщения за смъртта на хора, ваксинирали се с препарата на Pfizer имаше и по-рано. В Израел и Швейцария са регистрирани смъртни случаи след ваксинация с инжекция на Pfizer. 

Освен това осем служители на старчески дом в Германия са получили петкратна доза антикоронавирусна ваксина Pfizer / BioNTech по време на ваксинация по погрешка. Многократно се съобщава и за остра алергична реакция към американско-германската ваксина, припомня "Взгляд".

Снимка: БГНЕС

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК

21
0 rate up comment rate down comment 0
МиМи
преди 1 месец
И в крайна сметка, медицинска сестра или лекарка?! Внимавайте, като пишетееее! Сигнализирай за неуместен коментар
20
7 rate up comment rate down comment 1
Трима
преди 1 месец
Това е третия случай на внезапна смърт до 48 часа след ваксинация. Един в израел, и един в Швейцария и сега този случай. Сигнализирай за неуместен коментар
19
9 rate up comment rate down comment 2
Милен
преди 1 месец
Това не е фейк нюз. Световните медии съобщават от Сащ до Индия. Сигнализирай за неуместен коментар
18
6 rate up comment rate down comment 48
Ivan
преди 1 месец
Хора стига само измислици.Всеки трябва да се ваксинира Сигнализирай за неуместен коментар
17
11 rate up comment rate down comment 8
гост
преди 1 месец
не е фейк, има го по всички медии в света Сигнализирай за неуместен коментар
16
6 rate up comment rate down comment 17
Вия
преди 1 месец
Много бързате с непроверените новини, само паника да предизвиквате... Такава ли е мисиятя ви? Сигнализирай за неуместен коментар
15
11 rate up comment rate down comment 15
Стефан
преди 2 месеца
Това е фейк нюз. Няма такава новина. Само измислени сайтове. Сигнализирай за неуместен коментар
14
30 rate up comment rate down comment 15
Др.Куйн
преди 2 месеца
Спрете ваксините незабавно Сигнализирай за неуместен коментар
13
28 rate up comment rate down comment 9
Детски инфекционист
преди 2 месеца
При децата,ваксината на Пфайзер може да предизвика т.н. ПРЕДЕН ПОЛИОМИЕЛИТ,подобен на детския паралич!! Внимавайте!!! Сигнализирай за неуместен коментар
12
31 rate up comment rate down comment 9
Инфекционист
преди 2 месеца
СЗО да съобщи колко случая на ЕНЦЕФАЛОМИЕЛИТ след ваксинация с Пфайзер-Бионтех има?? Щото това усложнение води до парализа!! Сигнализирай за неуместен коментар