Трима приятели - Филип, Марко и Анджи са обединени от една обща цел - да съберат сума необходима за лечението на братчето на Анджи.
С помощта на необикновен смартфон - машина на времето, те пътуват през годините сред страшни хайдути в търсене на заровеното съкровище на Вълчан войвода. Там ги очакват вълнуващи приключения и комични ситуации!
Това е краткото резюме на филма "Смартфонът беглец", който постигна голям успех в чужбина и на много от големите фестивали за кино, а тази седмица тръгва и по кината у нас.
Режисьорът на лентата Максим Генчев каза, че е доволен от актьорската игра, защото по думите му те са се отнесли към работата много сериозно и не са играли като в детски филм.
"Изглежда проблемът е много сериозен с тези телефони", обясни режисьорът в студиото на "България сутрин".
Актьорът Матей Генчев също е на това мнение. Той разказа още, че по време на снимките в София екипът е открил много интересни места в столицата.
"Смартфонът беглец" ще има своята премиера на 6 февруари в столичен търговски център, а от петък ще е по киносалоните.
Харесайте и страницата ни във Facebook ТУК
Беларуските "киберпартизани" пренасят борбата в Русия
На 56 и по-уверена от всякога: Дженифър Анистън впечатли с нова фотосесия
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Китайска компания осъществи сателитно обаждане до обикновен смартфон
Индия отваря ключова ракетна технология за частния сектор
Защо Европа се затопля два пъти по-бързо от останалия свят?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Григор Димитров е на 1/4-финал в Майорка
10-годишно дете се удави в басейн в Ахелой
Селекционерът на волейболистите: Ние никога не се отказваме
Черно море стартира контролите с победа над Янтра
Двете загинали деца в катастрофа са от футболната школа на Славия
Американските акции се понижиха за трети пореден ден
Япония представи инвестиционен план за 2,3 трлн. долара за следващите 14 години
OpenAI влиза в чип надпреварата с нов продукт, създаден съвместно с Broadcom
Наследниците на Берлускони продадоха имението му в Сардиния на катарски шейх