Митко Илиев определя новата си песен "Остров", като история за най-красивата любов. Според певеца това е едно върховно чувство, което носи много силна емоция и не е нужно да бъде показна.
"Самата песен мисля, че е достатъчно емоционална и силна с това послание", каза в студиото на "България сутрин" изпълнителят Митко Петров.
Той обясни, че е трудно да се наложи на пазара едно такова парче, защото хората предпочитат по-простите неща, които да стават за купон, но според Митко Петров няма риск за хубавата музика и текстове.
"Държа много на текстовете, сам си ги пиша, искам песните ми да имат смисъл и хората да се припознават в тях и да бъдат вдъхновени", сподели още Петров пред Bulgaria ON AIR.
Той подчерта, че търсенето на вдъхновение за писането на текст и музика за нова песен може да отнеме много време, но когато това се случи създаването на текст и музика му отнемат буквално минути.
Вижте във видеото какво още сподели изпълнителят
Камион помете три коли на пътя Кюстендил - Дупница
Слънчево време ни очаква утре, до 37 градуса
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Хванали с белязани пари шефа на ВиК в Несебър и негов заместник?
Голям ръст на курсистите отчита БМКЦ във Варна
Въвеждат нова задължителна ваксина за децата в България от 1 юли
Бащата на Сияна показа снимка на шофьора, който уби 2 деца и един баща - с телефон в едната ръка и чашка в другата
Зеленски призова Путин да изтегли Русия от Украйна и да направи крачка към мира
Стратегическата автономност на Европа се сблъсква с най-важното изпитание - Русия
Луксозната яхта Orient Express се насочва към нова класа технологични милиардери
Шампионите по реклама на Световното първенство по футбол не са официални спонсори
Кризата в германската автомобилна индустрия се задълбочава