Money.bg

Начален часСъбота от 16:30 часа
още

Горивата скъпи, но потреблението не намалява

Защо българинът не се отказва от автомобила си?

01.02.2023 • 14:54 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Високите цени на горивата не уплашиха българите – поне това показват последните пазарни данни, според които потреблението остава стабилно.

Защо не оставяме автомобилите си и как ще повлияят новите готвени мерки за подпомагане на транспорта?

В предаването Money.bg разговаряме с Адриан Николов, икономист от Института за пазарна икономика и автор на анализа.

Целия разговор гледайте във видеото!

 

 


  • Последни
  • Четени
1
2 rate up comment rate down comment 0
ОТКАЗВАТ СЕ
преди 3 години
Много хора са се отказали от автомобилите си но вие не споменавате за тях . Това са хораТА които печелят парите си с презряния от вас физически труд ! Сигнализирай за неуместен коментар
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички