Мъж се е хвърлил тази сутрин от десетия етаж на Университетската болница "Свети Георги" в Пловдив и е загинал на място, съобщиха от полицията.
Още по темата
Сигналът за инцидента е получен около 7,30 часа.
Самоубиецът е пациент на здравното заведение, пише "24 часа".
От УМБАЛ "Св. Георги" потвърдиха информацията, но отказаха подробности. Няма данни за насилие по трупа на мъжа.
По случая ще бъде образувано досъдебно произвоство за изясняване причините, поради които той е посегнал на живота си.
Арестуваха в София мъж с влязла в сила присъда от 8 години затвор
240 евро струват шезлонг и чадър край "Свети Стефан" в Черна гора
Убийството в кравеферма: Тошко Христосков ще лежи 15 г. в затвора
Холивуд загуби легенда: почина човекът зад „Приятели“, „Бар Наздраве“ и „Уил и Грейс“
Лекари от „Пирогов“ спасиха бременна с травматична фрактура на поясен прешлен
На кого помага метъл музиката и с какво?
7 принципа на хранене за дълголетие според проф. Валтер Лонго
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Астронавти ще ремонтират роботизираната ръка на МКС в открития космос
Космическият телескоп „Нанси Грейс Роман“ на НАСА вече е във Флорида
Китайски студенти разработват мисия до астероида Апофис
SpaceX подготвя мистериозна мисия с нова капсула за завръщане на Земята
Спартак (Варна) привлече още един португалец
Най-нетърпеливите се регистрираха за маратона Галата – Варна
Осъдиха чужденец за обаждане, че в дискотека във Варна има бомба, след като не го пуснали
Хороскоп за 24 юни 2026
Минималната работна заплата няма да бъде замразявана
Разширяват канализацията на кв. "Горубляне" в София с инвестиция от 5 млн. евро
Лам от Standard Chartered очаква лека корекция на пазара в САЩ
Регионалният министър: Спрените индексации в пътното строителство са за 632 млн. евро