Нощният транспорт в София тръгва навръх Великден

Автобусите ще се движат по четири линии и ще са на 40 минути

04.04.2018 • 15:40 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Нощният транспорт в София тръгва навръх Великден
Нощният транспорт в София тръгва навръх Великден

Навръх Великден в София тръгва нощният градски транспорт. Автобусите ще се движат по четири линии и ще минават през 40 минути.

Те ще свързват центъра с кварталите "Люлин", "Младост", "Овча купел", "Дружба", "Левски" и "Гоце Делчев". А пресечната точка на всички ще е на площад "Княз Александър I".

Нощните автобуси ще се движат от полунощ до 4 часа сутринта. А в нощта на Възкресение миряните ще могат да се приберат по домовете си с първите нощни автобуси. 

Всички те ще са оборудвани с видеокамери, за да се гарантира сигурността на пътуващите.


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички