Лек автомобил "Форд Фиеста" падна по таван в 10-метровия изкоп за бъдещата станция на метрото на булевард "Монтевидео" в столичния квартал "Овча купел".
По първоначална информация колата е управлявана от жена, а във "Форд"-а е пътувала и нейна приятелка. Очевидци посочват, че двете жени са оцелели, но са откарани от екип на Бърза помощ за пълен медицински преглед.
Водачката на "Форд Фиеста" се движела по "Монтевидео" от Околовръстен път в посока булевард "Линкълн", информира Dnes.bg.
Според свидетели спирачките на автомобила ѝ отказват, тъй като без да намали скоростта си на движение колата преминава през металните ограждения на строителния обект и пада по таван от около 10 метра височина в изкопа.
Доказаха ли, че има живот на Марс?
ГЕРБ разочаровани от бюджета на ПБ, очаквали да е по-амбициозен
Хотелиери пищят: Толкова зле не е било досега
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Ето къде няма вода във Варна днес
Горанов: Иронично е, че именно Асен Василев е един от най-яростните критици на бюджета
Хотелиери по морето: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40%
Черно море привлече Мохамед Аши Буаклин
Първи протест срещу Радев пред МС тази вечер
САЩ ще ограничат вноса на допълнителен брой китайско телекомуникационно оборудване
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността
САЩ одобриха Mythos 5 на Anthropic за по-широка употреба
Охлаждането при печалбите в китайската промишленост е признак на слабост