Още 10 дни пътниците и професионалистите в туризма могат да избирет най-добрата авиокомпания в България в онлайн анкета на Sky Awards.
Резултатите ще станат ясни на 7 декември 2017 - Международният ден на гражданската авиация, на тържествената церемония по връчване наградите Sky Awards 2017 в зала София на столичния хотел Маринела.
Гласуването става онлайн и е отворено до 1 декември 2017. Участниците в него ти могат да участват в томбола и да спечелят самолетен билет, съобщават организаторите APG BULGARIA.
Тази година наградите са в 4 категории:
1. Sky Favorite – най-предпочитаната авиокомпания в България
2. Sky Short/Middle Haul – най-предпочитаната авиокомпания за къси и средни полети, която лети от/до България
3. Sky Long Haul – най-предпочитаната авиокомпания за междуконтинентални полети, която лети от/до България
4. Sky Budget – най-предпочитаната нискотарифна авиокомпания, която лети от/до България
Призът: SKY AWARD – най-добър авиопревозвач в България за 2017 се присъжда от журито на база на получените резултати от онлайн проучването сред пътниците и IATA агентите.
Събитието се провежда под патронажа на Министерството на транспорта, информационните технологии и съобщенията и Главна дирекция „Гражданска въздухоплавателна администрация“ и в партньорство с IATA, WATA и АБТТА.
Bulgaria ON AIR е част от медийните партньори на Sky Awards.
Как да напуснете работа с достойнство
В Еквадор обявиха национален празник след победата над Германия на Мондиала
Крим е катастрофа за Путин: Перлата на Руската империя се превърна във военна зона
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Основните причини за смърт сред българите са болестите на органите на кръвообращението
ЕС открива процедура за свръхдефицит срещу България
"Евронюз": С позицията си за патриарх Кирил Радев усложнява преговорите в ЕС за санкциите срещу Русия
Невиждани горещини в Европа: Температурите достигнаха 45 градуса, жертвите вече са 212
От космоса: Черно море и Босфора в млечносин тюркоаз
Половината от енергията в Китай ще бъде зелена до 2030 г.
Стоил Цицелков: Разочарованието тласна Перу надясно, но не с идеологически завой
Рекордните горещини топят напредъка на френските националисти
"Всеки е сам за себе си" в битката на Европа и Азия за природен газ