Полицаи и граждани във Враца протестираха тази сутрин в защита на шефа на Областната дирекция на МВР.
Със заповед на министъра старши комисар Димитър Газибарски е преместен на по-нисък пост в друго населено място.
Според официалните мотиви, проверка е установила незадоволително състояние на дирекцията. Според протестиращите обаче, понижението е свързано със скандален клип, в който началникът на охраната в АЕЦ "Козлодуй" се държи арогантно със служители на реда, заплашвайки ги, че ще се обади на техния шеф, т.е. на Газибарски.
Протестиращите днес защитиха Газибарски и настояха за връщането му, дори ако за целта трябва да се намеси премиерът.
Спектакълът "100 години Георги Парцалев" - холограми, смях и музика
Шишков за “Хемус”: Магистралата е с една голяма дупка по средата
Двама души бяха застреляни в библиотека в Калифорния
Лавров: Европа не крие подготовката си за война с Русия
7 принципа на хранене за дълголетие според проф. Валтер Лонго
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Космическият телескоп „Нанси Грейс Роман“ на НАСА вече е във Флорида
Китайски студенти разработват мисия до астероида Апофис
SpaceX подготвя мистериозна мисия с нова капсула за завръщане на Земята
Новият лунен и марсиански роувър на НАСА измина 26 км почти напълно самостоятелно
Хороскоп за 24 юни 2026
Минималната работна заплата няма да бъде замразявана
Радев: Показанията на Невзоров са много важни, за да стигнем до същината за незаконно строителство във Варна
Десетокласници посетиха Районен съд-Варна за среща със съдия Теодора Шишкова
Григор Димитров се класира за втория кръг в Майорка
Дифенд от Amundi: Оставката на Стармър беше очаквана от пазарите
Акциите на SpaceX продължават да поевтиняват
Palms Bet инвестира в следващото поколение дигитална сигурност с глобалния лидер Jumio
Тръмп: В момента се намираме в ситуация, обратна на Голямата депресия